Kontakti

Bezmaksas fotosesija

Bezmaksas fotosesija?

Bezmaksas fotosesija ir paredzētā drosmīgiem, ar idejām bāgātiem modeļiem, kuri nav domās un stereotipos ierobežoti. Ja, Tev ir interesanta un citur neredzēta ideja vai arī Tev nav kauns atkalilināt savu ķermeni, tad šī ir īstā iespēja kā iegūt skaitstas un kvalitatīvas fotogrāfijas bezmaksas.

Nosacījumi?

Bezmaksas foto iespējas sevī ietver TFCD nosacījumums. Tas nozīme, ka modelis un fotogrāfs iegulda savu laiku un resursu (idejas, vidi, inventāru, utt.) – smaids apmaiņā pret skaistām bildēm. Citi nosacījumi tiek atrunāti individuāli (publicēšana, uc.).

Fotogrāfijas?

Pēc veiksmīgas fotosesijas modelis saņem rūpīgi un mākslinieciski apstrādātas bildes pilnā izmēra. Modelim pēc fotosesjijas ir iespēja atzīmēt/izvēlēties sev tīkamākās bildes. Bildes drīkst lietot bez ierobežojumiem.
PS: Ne vienmēr modelim un fotogrāfam saskan uzskati, vīzija un vēlmes. Ja modelis izsaka vēlmes, kuras ir, pēc fotogrāfa domām, komerciāls pakalpojums, tad bezmaksas fotosesijas noteikumi var tikt atcelti un piemēroti foto pakalpojumu cenrādis.

Anketa:

Maksimālā atkailināšanās forma?

6 + 2 =